Co zyskasz?

- nauczysz się, jakie są symptomy wypalenia zawodowego

- dowiesz się, jak rozpoznawać wczesne sygnały ostrzegawcze

- nauczysz się identyfikować swoje potrzeby związane z życiem zawodowym

- poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem

Co się ze mną dzieje? Symptomy wypalenia zawodowego.

Wypalenie zawodowe jest tematem coraz częściej poruszanym w dyskusji publicznej. Nadal jednak wiele osób orientuje się, iż pojawiło się w ich życiu w momencie, kiedy objawy są już bardzo uciążliwe. W czasie pierwszego spotkania dowiesz się, jak rozpoznawać wczesne symptomy wypalenia i będziesz mieć okazję zbadania, czy możesz je obserwować u siebie czy swojego najbliższego otoczenia. 

Co ja mam z tym zrobić? Jak zadbać o swój komfort w miejscu pracy.

 

Przyczyną wypalenia zawodowego często jest ignorowanie swoich potrzeb. Warto zatem przyjrzeć się, jakie rozwiązania mogłyby ułatwić funkcjonowanie w miejscu pracy i obniżyć poziom stresu. Podczas tego spotkania będzie również okazja do rozmowy o stresie – jego przyczynach, możliwych sposobach obniżania jego poziomu lub łagodzenia objawów.

Rozwiązanie szyte na miarę. Jak zaplanować sobie pracę?

 

Ostatnie zajęcia pomogą Ci dobrać spersonalizowane strategie radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Wspólnie z trenerem stworzysz własny plan radzenia sobie z objawami, utrudniającymi codzienne czynności. Poznasz również kilka technik relaksacji, tak, aby spośród nich wybrać najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji.

 

Początek:  informacje wkrótce
Koniec: informacje wkrótce
Czas trwania: 3x2h informacje wkrótce
Gdzie: online

Kadra: informacje wkrótce
Warunek przystąpienia

-jesteś osobą pełnoletnią
-mieszkasz, uczysz się, bądź pracujesz na terenie gmin:
Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

EFS_Samorzad_kolor-PL.jpg

Projekt "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Już mi się nie chce!
Czyli trening o wypaleniu zawodowym dla profesjonalistów.

Dostrzegasz, że pójście do pracy jest dla Ciebie coraz większym wyzwaniem? Twoje zajęcie nie sprawia Ci już w ogóle radości i żyjesz od piątku do piątku? Chcesz dowiedzieć się, jak zadbać o siebie w pracy i zmniejszyć uczucie zmęczenia, które Ci w niej nieprzerwanie towarzyszy? Jeżeli zauważasz u siebie podobne sygnały, to ten trening Cię zainteresuje.