top of page

Co zyskasz?

- nauczysz się, jakie są symptomy wypalenia zawodowego

- dowiesz się, jak rozpoznawać wczesne sygnały ostrzegawcze

- nauczysz się identyfikować swoje potrzeby związane z życiem zawodowym

- poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem

Część 1: Co się ze mną dzieje? Symptomy wypalenia zawodowego.

Wypalenie zawodowe jest tematem coraz częściej poruszanym w dyskusji publicznej. Nadal jednak wiele osób orientuje się, iż pojawiło się w ich życiu w momencie, kiedy objawy są już bardzo uciążliwe. W tej części dowiesz się, jak rozpoznawać wczesne symptomy wypalenia i będziesz mieć okazję zbadania, czy możesz je obserwować u siebie czy swojego najbliższego otoczenia. 

Część 2: Co ja mam z tym zrobić? Jak zadbać o swój komfort w miejscu pracy.

 

Przyczyną wypalenia zawodowego często jest ignorowanie swoich potrzeb. Warto zatem przyjrzeć się, jakie rozwiązania mogłyby ułatwić funkcjonowanie w miejscu pracy i obniżyć poziom stresu. Podczas tej części będzie również okazja do rozmowy o stresie – jego przyczynach, możliwych sposobach obniżania jego poziomu lub łagodzenia objawów.

Część 3: Rozwiązanie szyte na miarę. Jak zaplanować sobie pracę?

 

Ostatnia część pomoże Ci dobrać spersonalizowane strategie radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Wspólnie z trenerem stworzysz własny plan radzenia sobie z objawami, utrudniającymi codzienne czynności. Poznasz również kilka technik relaksacji, tak, aby spośród nich wybrać najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji.

 

Początek:  Wtorek, 15.11.2022
Koniec: Środa, 16.11.2022
Czas trwania: 2 spotkania x 3h, 16:30-19:30
Gdzie: Online (Zoom)

Kadra: Justyna Kalich
Warunek przystąpienia

-jesteś osobą pełnoletnią
-mieszkasz, uczysz się, bądź pracujesz na terenie gmin:
Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

EFS_Samorzad_kolor-PL.jpg

Projekt "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Już mi się nie chce!
Czyli trening o wypaleniu zawodowym dla profesjonalistów.

Dostrzegasz, że pójście do pracy jest dla Ciebie coraz większym wyzwaniem? Twoje zajęcie nie sprawia Ci już w ogóle radości i żyjesz od piątku do piątku? Chcesz dowiedzieć się, jak zadbać o siebie w pracy i zmniejszyć uczucie zmęczenia, które Ci w niej nieprzerwanie towarzyszy? Jeżeli zauważasz u siebie podobne sygnały, to ten trening Cię zainteresuje.

bottom of page