FB_IMG_1578703947568.jpg

Justyna Mingielewicz

Psycholog

Psycholożka i psychoterapeutka pracująca w nurcie integratywnym, terapeutka pracy z trauma metodą Somatic Experiencing w trakcie szkolenia. Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami osób z niepełnosprawnością, zaburzeniami natury psychicznej i ich otoczeniem, a także z rodzinami zastępczymi i w środowisku biznesowym. Prowadzi psychoterapię indywidualna oraz par.

zdjęcie.jpg

Andżelika
Korczak-Urban

Psycholog

Psycholog o specjalności klinicznej i edukacji. Kształci swoje umiejętności terapeutyczne w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej – jest w trakcie certyfikacji. Ukończyła kurs Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia zakończony egzaminem 101 oraz I stopień Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Ma doświadczenie w pracy psychoedukacyjnej i terapeutycznej z dorosłymi. Zajmuje się pracą nad problemami związanymi z: pozostawaniem w kryzysie, trudnościami w relacjach z bliskimi, kształtowaniem umiejętności wychowawczych, funkcjonowaniem emocjonalnym i osobowościowym, oraz rozwojem osobistym.

20201012_140301.jpg

Agata
Sękowska

Psycholog

Psycholog, socjoterapeuta z ponad 5-letnim stażem pracy. Doświadczony trener warsztatów psychologiczno – edukacyjnych, absolwentka Psychodynamicznego Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży, członek Polskiego Towarzystwa Socjoterapeutów, wychowawca wypoczynku, Trener Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia, absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia, absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu. Swoje pierwsze kroki stawiała prowadząc warsztaty psychologiczno – artystyczne oraz socjoterapeutyczne w placówce wsparcia dziennego Świetlicy Kreatywnej w Fundacji ARS. Obecnie pracuje jako psycholog szkolny, prowadzi własną praktykę oraz uczestniczy w wielu projektach z obszaru zdrowia psychicznego. Współzałożycielka Projektu Ferajna, działalności skupiającej się na warsztatach artystycznych dla dzieci z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego oraz edukacji artystycznej.

Marika
Witkoś

Psycholog

Psycholog, w trakcie procesu certyfikacji na seksuologa klinicznego oraz szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia przy UAM w Poznaniu (dwie specjalizacje: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz seksuologia kliniczna). Ukończyła studia podyplomowe "Seksuologia kliniczna: Opiniowanie, Edukacja, Terapia" przy UAM. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni KATHARSIS, Ośrodku Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej Amonaria, Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych.

IMG_8562logo (1).jpg

Katarzyna Lisiak

Psycholog

Psycholog, psychoterapeutka. Od 2014 roku pracuje terapeutycznie z pacjentami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami osobowości w nurcie psychodynamicznym. Od 2010 roku prowadzi różnorodne warsztaty i treningi psychologiczne, m.in. dla studentów, kobiet w ciąży, matek powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka, serniorów, opiekunów pacjentów cierpiących na choroby otępienne oraz dla osób zmagających się z problemami psychicznymi. Od 2018 roku współpracuje z Fundacją CISZUM i Stowarzyszeniem na Tak w zakresie psychoedukacji osób cierpiących na zaburzenia psychiczne i ich bliskich.

Jooasia (25).jpg

Joanna Bratkowska

Psycholog

Specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta. Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując od roku 2001 kolejno: w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, w Środowiskowym Domu Samopomocy Zielone Centrum w Poznaniu oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie miasta Poznania, zajmuję się diagnostyką psychologiczną, terapią indywidualną, poradnictwem psychologicznym oraz psychoedukacją. Prywatnie jestem miłośniczką dalekich podróży i wycieczek rowerowych.

TRENERZY

Justya Mingielewicz