FB_IMG_1578703947568.jpg

Justyna Mingielewicz

Psycholog

Psycholożka i psychoterapeutka pracująca w nurcie integratywnym, terapeutka pracy z trauma metodą Somatic Experiencing w trakcie szkolenia. Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami osób z niepełnosprawnością, zaburzeniami natury psychicznej i ich otoczeniem, a także z rodzinami zastępczymi i w środowisku biznesowym. Prowadzi psychoterapię indywidualna oraz par.

Joanna Wróbel

Psycholog

Psycholog prowadzący warsztaty "Wchodzenie w dorosłość"; od ponad sześciu lat pracuje z osobami dotkniętymi chorobami nowotworowymi zapewniając kompleksową opiekę w zakresie interwencji kryzysowej, psychoedukacji, wsparcia psychologicznego-również dla członków rodziny. Osoba pierwszego kontaktu w Ośrodku dla Pokrzywdzonych Przestępstwem;   prowadziła spotkania indywidualne dla osób wykluczonych z rynku pracy z powodu niepełnosprawności fizycznej i psychicznej w celu aktywizacji zawodowej.

Gosia_Mrug.jpg

Małgorzata Mrug

Coach

Trener biznesu, coach, konsultant biznesowy, konsultant kryzysowy, asesor, facylitator, mentor, współautorka aplikacji i serwisu MójTrener.edu.  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie
i przedsiębiorczości.

Katarzyna Lisiak

Psycholog

Psycholog, psychoterapeutka. Od 2014 roku pracuje terapeutycznie z pacjentami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami osobowości w nurcie psychodynamicznym. Od 2010 roku prowadzi różnorodne warsztaty i treningi psychologiczne, m.in. dla studentów, kobiet w ciąży, matek powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka, serniorów, opiekunów pacjentów cierpiących na choroby otępienne oraz dla osób zmagających się z problemami psychicznymi. Od 2018 roku współpracuje z Fundacją CISZUM i Stowarzyszeniem na Tak w zakresie psychoedukacji osób cierpiących na zaburzenia psychiczne i ich bliskich. Prywatnie miłośniczka przyrody, malarstwa, kotów i książek.

Zdjęcie.png

Kinga Kaczmarczyk

Doradca zawodowy

Wyspecjalizowany doradca kariery z 16 - letnim stażem w prowadzeniu doradztwa zawodowego i w zakresie przedsiębiorczości.

Joanna Bratkowska

Psycholog

Specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta. Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując od roku 2001 kolejno: w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, w Środowiskowym Domu Samopomocy Zielone Centrum w Poznaniu oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie miasta Poznania, zajmuję się diagnostyką psychologiczną, terapią indywidualną, poradnictwem psychologicznym oraz psychoedukacją. Prywatnie jestem miłośniczką dalekich podróży i wycieczek rowerowych.

TRENERZY

Szkoła Radzenia Sobie