top of page

Co zyska Twoje dziecko?

Kiedy: Od środy do piatku - 20-22 lipca

Czas trwania: Trzy dni po trzy godziny.

Grupa dla klas 1-3 - 09:00-12:00

Grupa dla klas 4-6 - 12:00-15:00
Gdzie: Szkoła Podstawowa w Pobiedziskach
Kadra:

Magda Danielewska

Agata Sękowska

Paweł Kowalczyk
Warunek przystąpienia:

- mieszkańcy/osoby uczące się/pracujące na obszarze gmin: Swarzędz, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Murowana Goślina, Pobiedziska

Grupa dla klas 1-3
 

Grupa dla klas 4-6
 

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Swarzędzu. Bliżej Ciebie! współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

EFRR_Samorzad_kolor-PL.jpg

Zajęcia wakacyjne

Twoje dziecko nie umie odnaleźć się wśród rówieśników i znaleźć z nimi nici porozumienia? A może doświadcza huśtawki negatywnych emocji i często się stresuje? Jeżeli chcesz, aby lepiej radziło sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, to zapisz je na Wakacje Radzenia Sobie!

I dzień – Dogadaj się z innymi

Pierwszy dzień to warsztaty psychologiczne pełne ćwiczeń w grupie, uczenia się komunikacji z innymi, wyrażania swoich emocji. Zajęcia mają na celu zwiększenie umiejętności społecznych uczestników. 

 

II dzień – Poznaj siebie

Drugi dzień to warsztaty psychologiczne wypełnione ćwiczeniami dotyczącymi poznawania samego siebie. Zajęcia będą miały na celu zwiększenie własnej wartości i budowanie samoakceptacji. 

 

III dzień – Zrelaksuj się

Trzeci dzień to spacer ornitologiczny, który pokaże jak w ciekawy sposób można się relaksować. Uczestnicy nauczą się ciekawych informacji o ptakach oraz tego, jak obserwacja przyrody może wpływać na dobre samopoczucie.

bottom of page