Co zyska Twoje dziecko?

Kiedy: Od poniedziałku do środy:

11-13 lipca lub 22-24 sierpnia

Czas trwania: Trzy dni po trzy godziny.

Grupa dla klas 1-3 - 09:00-12:00

Grupa dla klas 4-6 - 12:00-15:00
Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile
Żaneta Żaczek
Warunek przystąpienia:

- mieszkańcy/osoby uczące się/pracujące na obszarze gmin: Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

Grupa dla klas 1-3                    (lipiec)

Grupa dla klas 4-6                   (lipiec)

Grupa dla klas 1-3                    (sierpień)

Grupa dla klas 4-6                   (sierpień)

Zajęcia realizowane są w ramach projektu "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

EFRR_Samorzad_kolor-PL.jpg

Zajęcia wakacyjne

Twoje dziecko nie umie odnaleźć się wśród rówieśników i znaleźć z nimi nici porozumienia? A może doświadcza huśtawki negatywnych emocji i często się stresuje? Jeżeli chcesz, aby lepiej radziło sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, to zapisz je na Wakacje Radzenia Sobie!

I dzień – Dogadaj się z innymi

Pierwszy dzień to warsztaty psychologiczne pełne ćwiczeń w grupie, uczenia się komunikacji z innymi, wyrażania swoich emocji. Zajęcia mają na celu zwiększenie umiejętności społecznych uczestników.

II dzień – Poznaj siebie

Drugi dzień to warsztaty psychologiczne wypełnione ćwiczeniami dotyczącymi poznawania samego siebie. Zajęcia będą miały na celu zwiększenie własnej wartości i budowanie samoakceptacji.

III dzień – Zrelaksuj się

Trzeci dzień to techniki relaksacyjne, które pokażą jak  można się relaksować. Uczestnicy nauczą się form relaksacji oraz tego, jak może ona wpływać na dobre samopoczucie.