top of page

Co zyskasz?

–       przeanalizujesz swoją sieć wsparcia

–       przyjrzysz się, czego Ci brakuje w posiadanych relacjach

–       nauczysz się technik aktywnego słuchania, by łatwiej nawiązywać nowe relacje I poprawiać istniejace

–       poznasz zasady konstruktywnej komunikacji, by móc pogłębiać posiadane relacje I kształtować je zgodnie ze swoimi potrzebami

Moje relacje

 

Na pierwszym spotkaniu przyjrzysz się relacjom, które aktualnie posiadasz – ile ich jest, jakie są, co Ci dają, a czego w nich brakuje. Wspólnie zastanowimy się, dlaczego może tak być  - i co można zmienić, by było lepiej.

Jak słuchać, by usłyszeć?

 

Na drugim spotkaniu przekonasz się, jak ważna jest umiejętność słuchania. Poznasz podstawowe techniki, dzięki którym Twoi rozmówcy poczują się zrozumiani i ważni, co jest pierwszym krokiem do zawiązywania I budowania więzi. Nabytą wiedzę wypróbujesz je w praktyce.

Dialog, który buduje

Na ostatnim spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób komunikować swoje emocje, potrzeby i oczekiwania, żeby działało to na relację wzmacniająco i konstruktywnie. Znów będzie dużo praktyki, byś po zakończeniu cyklu nie tylko miał/a głowę pełną nowych pomysłów, ale i poczucie, że potrafisz je wcielić w życie.

PoczątekPoniedziałek, 13.03.2023
KoniecPoniedziałek, 27.03.2023
Czas trwania: 3 spotkania po 2 godziny,
16:00-18:00

Gdzie: CK Zamek, pokój 314

KadraAnna Nycz
Warunek przystąpienia

-jesteś osobą pełnoletnią
-mieszkasz, uczysz się, bądź pracujesz w  Poznaniu 

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań PÓŁNOC współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

EFRR_Samorzad_kolor-PL.jpg

Bliżej i bezpieczniej, 
czyli trening budowania relacji

Odczuwasz brak znaczących, bliskich więzi? Nie masz się do kogo zwrócić lub poprosić o pomoc? Chcesz poznać nowe osoby lub pogłębić istniejące przyjaźnie? Pragniesz poprawić stosunki z najbliższymi? Jeśli tak, to zapraszamy na praktyczny trening funkcjonowania w relacjach!

bottom of page