Wakacje ze Szkołą Radzenia Sobie
dzieci 7-9 lat

Wolny czas w okresie wakacji to najlepszy moment dla dzieci na odpoczynek od szkoły i kreatywne spędzanie czasu. Zapraszamy do zaplanowania go razem z nami!

Co będzie się działo?

artystyczne zajęcia, na których będziemy tworzyć m.in. lampiony, gliniane ptaki, czy rzeźby z papieru (elementy arteterapii)

warsztaty na podstawie treningu umiejętności społecznych, podczas których będziemy ćwiczyć umiejętności komunikacji i pracy w grupie

będziemy rozmawiać o emocjach i uczyć się, jak sobie z nimi radzić

ekscytujące wyjścia, podczas których będziemy ćwiczyć nabyte umięjętności- wyjście do Alpakolandu, parku linowego, kina i inne...

Grupa 7-9 lat

Początek:  Poniedziałek, 21.08.2023
Koniec: Piątek, 25.08.2023
Czas trwania: 5 spotkań x 7h 09:00-16:00
Gdzie: MDK Iskra (sala nr 4), Okrzei 9, 64-920 Piła

Warunek przystąpienia
-mieszkasz, uczysz się, bądź pracujesz na terenie gmin:
Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

EFS_Samorzad_kolor-PL.jpg

Projekt "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.