Co zyska Twoje dziecko?

Początek: Czwartek, 19.05.2022

Koniec: Czwartek, 30.05.2022
Czas trwania16:00-18:00
Gdzie: Internat Zespołu Szkół Ekonomicznych (ul. Sikorskiego 19, Piła)
Kadra: Aneta Przybylska
Warunek przystąpienia:

- dzieci młodsze w wieku 7-9 lat

- mieszkańcy/osoby uczące się/pracujące na obszarze gmin: Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

Udział w zajęciach poprzedza rozmowa prowadzącej z rodzicem lub opiekunem uczestnika zajęć. Zajęcia mają charakter profilaktyczny. Nie są formą terapii grupowej, czy zajęć socjoterapeutycznych.

Projekt "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

EFS_Samorzad_kolor-PL.jpg

Program radzenia sobie w życiu dla dzieci młodszych (7-9)

Twoje dziecko nie umie odnaleźć się wśród rówieśników i znaleźć z nimi nici porozumienia? A może doświadcza huśtawki negatywnych emocji i często się stresuje? Jeżeli chcesz, aby lepiej radziło sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, to zapisz je na Program Radzenia Sobie w Życiu dla dzieci młodszych!

- dowie się, jak umiejętnie wyrażać własne emocje

- nauczy się rozpoznawać przyczyny złości, radzić sobie ze swoim i cudzym gniewem

- dowie się, jak rozpoznawać własne zachowania agresywne oraz jak je kontrolować

- nauczy się określać i bronić swoich granic oraz reagować na krytykę