Co zyska Twoje dziecko?

Początek: Czwartek, 22.09.2022

Koniec: Czwartek, 15.12.2022
Czas trwania: 2 godziny, 16:00-18:00

Gdzie: Zespół Szkół Gastronomicznych (Sikorskiego 73)
Kadra: Aneta Przybylska
Warunek przystąpienia:

- dzieci w wieku 10-11 lat

- mieszkańcy/osoby uczące się/pracujące na obszarze gmin: Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

Udział w zajęciach poprzedza rozmowa prowadzącej z rodzicem lub opiekunem uczestnika zajęć. Zajęcia mają charakter profilaktyczny. Nie są formą terapii grupowej, czy zajęć socjoterapeutycznych. Po pomoc psychologiczną można zgłaszać się do Powiatowego Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Pile.

Projekt "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

EFS_Samorzad_kolor-PL.jpg

Program radzenia sobie w życiu dla dzieci w wieku 10-11 lat

Twoje dziecko nie umie odnaleźć się wśród rówieśników i znaleźć z nimi nici porozumienia? A może doświadcza huśtawki negatywnych emocji i często się stresuje? Jeżeli chcesz, aby lepiej radziło sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, to zapisz je na Program Radzenia Sobie w Życiu!

- dowie się, jak umiejętnie wyrażać własne emocje

- nauczy się rozpoznawać przyczyny złości, radzić sobie ze swoim i cudzym gniewem

- dowie się, jak rozpoznawać własne zachowania agresywne oraz jak je kontrolować

- nauczy się określać i bronić swoich granic oraz reagować na krytykę