top of page

Co zyska Twoje dziecko?

Kiedy: Od poniedziałku do piątku: 

30 stycznia - 3 lutego 2023

Czas trwania: Pięć dni po trzy godziny.

Grupa dla dzieci w wieku 7-8 lat - 09:00-12:00

Grupa dla dzieci w wieku 9-10 lat - 11:00-14:00

Grupa dla dzieci w wieku 11-12 lat - 12:00-15:00
Gdzie: 

Zespół Szkół im. Staszica, Al. Powstańców Wielkopolskich 18

KadraŻaneta Żaczek, Aneta Przybylska
Warunek przystąpienia:

- mieszkańcy/osoby uczące się/pracujące na obszarze gmin: Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka

Grupa dla dzieci w wieku 7-8 lat

Grupa dla dzieci w wieku 9-10 lat

Grupa dla dzieci w wieku 11-12 lat
 

EFRR_Samorzad_kolor-PL.jpg

Zajęcia realizowane są w ramach projektu "POWIATOWE ŚRODOWISKOWE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PILE", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Ferie ze Szkołą Radzenia Sobie
TYDZIEŃ 1

Jeśli Twojemu dziecku ciężko odnaleźć się wśród rówieśników i znaleźć z nimi nić porozumienia, doświadcza huśtawki negatywnych emocji i często się stresuje daj mu możliwość ćwiczenia umiejętności społecznych w praktyce!  Jeżeli chcesz, aby lepiej radziło sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, to zapisz je na Ferie

ze Szkołą Radzenia Sobie!

Nauczy się bardziej efektywnie dogadywać z innymi

Nasze warsztaty psychologiczne są pełne ćwiczeń w grupie, uczenia się komunikacji z innymi, wyrażania swoich emocji. Zajęcia mają na celu zwiększenie umiejętności społecznych uczestników, a także identyfikowanie ich już istniejących zasobów.

 

Nieco lepiej pozna i zrozumie siebie

Zajęcia zawierają elementy dotyczące poznawania samego siebie. Celem zwiększenie poczucia własnej wartości i budowanie samoakceptacji. Uczestnicy będą mogli poobserwować w praktyce swoje mocne strony, a także pracować nad słabszymi.

 

Pozna metody relaksacji, użyteczne na co dzień

Nauka technik relaksacyjnych może się przydać osobom w różnym wieku. Uczestnicy nauczą się form relaksacji oraz tego, jak może ona wpływać na dobre samopoczucie. To z kolei pomoże im w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i stresem.

Rozpracuje stres

Radzenie sobie ze stresem jest trudnym tematem, od którego nie można uciekać. Podczas zajęć uczestnicy poznają przyczyny i źródła stresu, objawy stresu oraz metody radzenia sobie z nim.

bottom of page